Designové otočné křeslo - EGGY, bílo-černé

Kód: UN8784
Neohodnoceno
Značka: UNIQ
34 950 Kč
Momentálně nedostupné

Otočné designové křeslo

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Designové křeslo ve tvaru vejce
  • Rozměr: 134 x 85 x 80 cm  (V x H x Š)
  • Pevný sklolaminátový korpus
  • Kvalitní látkové čalounění
  • Designová otočná kovová podnož
  • Retro 60´ design
  • Precizní ruční práce
  • Nosnost: 140kg

 

Křeslo vejce EGGY

Stylové vajíčkové křeslo Eggy je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů. Korpus židle je vyroben ze sklolaminátu. Eleganci doplňuje originální kulatá základna z oceli. Křeslo Eggy má funkci otáčení o 360 stupňů, která uživateli poskytuje plnou svobodu pohybu. Toto moderní křeslo je navrženo tak, aby přinášelo pohodlí a zároveň poskytovalo soukromí. Designový, dokonalý model splňuje očekávání nejnáročnějších zákazníků. Vítejte v příjemném interiéru vaječné skořápky.

Moderní, pohodlné, relaxační, osobité, originální - výhody Ovalia lze vyjmenovat do nekonečna. Navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí. Je koncipován jako malá oáza klidu a místo, kde můžete být sami se sebou a svými myšlenkami a užít si zábavu. Zároveň je nesmírně společenský, ochotný mluvit a diskutovat. Nejlepší je koupit dvě vejce a pozvat hosta.

Křeslo vejce je světovou ikonou toho nejlepšího designu . Skvělý nápad na křeslo pro odpočinek v kanceláři. Jedná se také o model věnovaný relaxačním zónám v kancelářích, administrativních budovách, kinech, hotelech, nákupních centrech. Doporučujeme především pozornost interiérových designérů a kancelářských developerů. Moderní klasika na dosah ruky.

Super módní kus nábytku do relaxačních zón

Je to mimořádně ochotně zvolené křeslo do relaxačních zón ve firmách a kancelářských budovách, protože dává hodně autentické radosti. Pokud chcete provést metamorfózu vašich kancelářských prostor, Ovalia vám určitě pomůže vybudovat jedinečný charakter interiéru. Do společnosti vnese barvy, potěší svým oválným tvarem, zjemní aranžmá a umožní soukromí. Oválný tvar se perfektně hodí do míst, kde si můžete odpočinout a odpočinout si od práce, má daleko ke hranatému nábytku, který rozhodně nedoporučujeme do míst, kterými se firmy běžně chlubí.

Také v hotelech Eggy krásně zapadne do moderních interiérů, které chtějí vyniknout, být útulné a zároveň poskytnout trochu potřebného soukromí v místech, kde je hodně lidí.

Inspirované křeslo

Ovalia je inspirována designovou ikonou Bubble Chair , kterou v roce 1968 vytvořil Eero Aarnio - slavný interiérový dekoratér, který vstoupil do kánonu retro-futuristického designu. Díky tomu námi nabízený nábytek dokonale zapadá do retro trendů 60. let a je módním prvkem interiérového designu. Futuristická podoba plesového křesla / křesla Eggy je nadčasová a zaručuje, že vynikne v každém interiéru, do kterého ji umístíte.