Kožené designové křeslo, JORIK, bordo

Kód: UN3857
Neohodnoceno
Značka: UNIQ
22 950 Kč
14 - 16 týdnů

Koené křeslo

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Kožené designové křeslo
  • Výroba na objednávku
  • Barva a čalouněné dle vzorníku
  • Rozměr: 93 x 78 x 82cm ( V x Š x H)
  • Výška sedu: 45cm
  • Kovová otočná podnož

 

Křeslo z kůže

Třída a elegance jsou slova, která nejlépe vystihují křeslo Jorik. Křeslo z kůže je kus nábytku, který nikdy nezestárne, a i když léta dodávají jeho čalounění další kouzlo, třídu a noblesu. Otočný sedák křesla Jorik mu dodává mimořádně praktický rozměr, měkká kůže poskytuje pohodlí a složité prošívání přitahuje pohledy jako magnet. Toto elegantní křeslo se perfektně hodí do každého stylu interiéru, může být umístěno v koloniálním, průmyslovém nebo glamour uspořádání. Jedno je jisté, křeslo z kůže je klasika designu a nesluší se o tom diskutovat ! 

Proč milujeme prošívané čalounění?

Trend prošívaného čalounění je nadobro zpět – a dobře! Takové povrchové úpravy jsou nadčasové a mimořádně šik v kombinaci s umělou kůží. Jednoduchý trik dobře známý ze světa designu vám umožní zcela změnit vzhled kusu nábytku. Pohodlné křeslo Jorik kombinuje prošívání ve vnitřní části křesla a charakteristický károvaný vzor na vnější části. Prošívané křeslo z kůže je naprostá klasika, jejíž design mluví sám za sebe.

Prošívané kožené křeslo Jorik - s čím kombinovat?

Jemnost kůže křesla Jorik dokonale kontrastuje se surovými dřevěnými stolky nebo průmyslovými lampami. Křeslo z kůže se skvěle hodí do hi-tech aranžmá, takže k němu bude skvělým sousedem kovový taburet nebo prolamovaná židle.

Křeslo z kůže je dokonalým doplňkem koloniálního stylu plného přírodních materiálů, doplňte ho dalším koženým křeslem s příměsí přírodního dřeva a přenesete se do 19. století, kdy tento styl začal.

Máte rádi glamour styl? Je skvělé, protože designové křeslo Jorik díky svým složitým přikrývkám skvěle doplní váš interiér ve společnosti elegantní pohovky nebo prošívaných křesel.