Luxusní designové křeslo s lenoškou - GALAXY, ušák

Kód: UN3815
Neohodnoceno
Značka: UNIQ
32 450 Kč
14 - 16 týdnů

Designové křeslo s lenoškou

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Luxusní designové lenoškové křeslo
  • Výroba na objednávku
  • Barva dle výběru
  • Rozměr: 76 x 134 x 95 (Š x D x V)
  • Materiál: sametová tkanina
  • Vysoký komfort sezení
  • Precizní ruční práce
  • Černá kovová podnož
  • Moderní originální design

 

Čalouněná křeslo lenoška Galaxy

Unikátní lenoška okouzlí nejen zajímavým tvarem, který odkazuje na oblíbené úchyty, ale také designovým a velmi pohodlným potahem. Pohodlná a praktická pohovka Galaxy byla navržena s ohledem na pohodlí při používání, což se odráží v jejím dokonalém profilování. Dokonalá kombinace sametu a krásných odstínů. Široká škála barevných a materiálových variant vám dává možnost sestavit si perfektní gauč, který dokonale odpovídá vašim potřebám. Pevná základna gauče je vyrobena z matné oceli v černé nebo zlaté barvě (za příplatek).

Jedinečností lenošky Galaxy je samozřejmě použití uší podobných těm u módního ušáku. Skandinávská útulnost a hygge život zde dostaly podobu křeslo lenošky.

Nábytek pro volný čas do obývacího pokoje

I když si pod slovem lenoška mnoho lidí vybaví zahradní lenošku, my nabízíme lenošku pro lvy a lvice do obývacího pokoje. Lenoška Galaxy je dokonalým kouskem do lenošky, který vás inspiruje k přípravě koktejlu a navodí pocit dovolené. Užijte si dovolenou doma! Lenoška Galaxy je velmi pohodlný a pohodlný kus nábytku, do kterého můžete položit tělo do pololehu, díky čemuž ulevíte své páteři.

Perfektním místem pro gauč je domácí pracovna nebo místo v obýváku, nejlépe ji umístěte do blízkosti knihovny, stačí čtení a můžete se vzdálit od reality. Gauč u krbu bude vyžadovat pomocný stolek, najdete je u nás na prodejně. Nábytek lze umístit i do zimní zahrady a odpočívat mezi hrnkovými rostlinami.
Překvapte všechny a dejte si do kanceláře gauč. Odpočiňte si odpočinkem od tvrdé práce, vychutnáním si kávy nebo čtení, poslechem obchodních podcastů nebo čtením průmyslového tisku.

Lehátko si také můžete vynést na zahradu nebo na terasu, záleží na vašich potřebách. Je to kus nábytku pro jednání, pohodlný odpočinek, relaxaci a reflexi.