Objednání výroby

JAK OBJEDNAT VÝROBU ZBOŽÍ?


Část našeho sortimentu tvoří nábytek značky UNIQ vyráběný na objednávku, jako jsou sedací soupravy, postele, pohovky či rozkládací pohovky a křesla. Dodací lhůty jsou standardně 6-8 týdnů, 8-10týdnů nebo 14-16 týdnů. Proto s tím prosím počítejte. Někdy se ale může podařit i dříve. Vždy podle daného typu zboží. A to z toho důvodu, že se nejedná o skladové zboží, ale vyrábí se až na objednávku přímo Vám. Takže vždy máte doma originál.

Poz: uvedená cena u produktu je vždy ke konkrétní variantě uvedené na fotografii - rozměr a typ čalounění (nevztahuje se na barvu a variantu levá / pravá). Pokud chcete jiný rozměr, nebo typ čalounění, kontaktujte nás.

Pokud máte jasno hned, vyhovuje vám uvedená standardní varianta ( rozměr i typ čalounění) a nepotřebujete dalších informací, můžete provést objednávku přímo přes "košík". Do poznámky k objednávce uveďte označení barvy, variantu - jako na fotografii / zrcadlená (opačně než na fotografii) a jeden ze způsobů platby který vám vyhovuje:

1) 30% převodem / 70% převodem - platíte předem zálohu 30% a doplatek 70% převodem v den dodání zboží.

2) 100% převodem - platíte předem 100% ceny zboží

3) Dobírka - pouze pro postele řady Sunshine, Sunshine Lux, Danielle a Ellie

Minimální záloha předem 30% je nutná u každé objednávky. Jde na částečné pokrytí výrobních nákladů. Vyjímkou jsou postele řady Sunshine, Sunshine Lux, Danielle a Ellie, které se hradí až při dodání)

Následně vyberte dopravu:

1) Vlastní doprava - zboží Vám doručíme my. Nenecháváme jej vozit dopravci. Máme tak jistotu, že se v pořádku dostane k Vám.

                                 Cena za tuto dopravu je 12kč/km v jednom směru.

2) Osobní odběr - zboží si můžete vyzvednout v našem výdejním místě

V případě že máte ještě dotazy k produktu, kontaktujte nás a objednávku provedeme po telefonu.

Po obdržení vaší objednávky Vám připravíme smlouvu o realizaci výroby spolu se zálohovou fakturou, dle vybraného způsobu platby a pošleme na Vaši emailovou adresu. Stranu z podpisem nám pak odešlete zpět. Do 5 dnů od podpisu smlouvy je nutné uhradit danou částku na náš účet. V okamžik uhrazení platby, zadáváme Vaši objednávku do výrobního plánu. V opačném případě nedojde-li k uhrazení do 5 dnů od podpisu, objednávka se stornuje. 

Po dokončení výroby Vás pak budeme informovat o termínu doručení. 

 

PŘÍPLATKOVÉ PARAMETRY

Pokud Vám nevyhovuje uvedená standardní varianta (čalounění, rozměry) je možno provést změny či úpravy.

Ty jsou však spoplatněny následovně:

Možnost změny standardních rozměrů:

  • zkrácení modulu: příplatek + 3 % k uvedené ceně
  • zvětšení modulu: příplatek + 5 % za každých započatých 10 cm k uvedené ceně
  • prošití silnou kontrastní nití (pouze u koženého čalounění) + 5% k uvedené ceně
  • kombinace barev: příplatek + 5% k uvedené ceně

Změna čalounění:

      Standarní čalounění se provádí v hovězí kůži "Madras", či v kombinaci s umělou kůží. Lze si ale zvolit jiný typ kůže.

  • celokožené čalounění v kůži HERMES a TOLEDO: příplatek + 10% k uvedené ceně

 

NA CO JE DOBRÉ MYSLET PŘI OBJEDNÁVCE

  • i když jsou postele či sedací soupravy rozděleny na několik částí (modulů), přesto jsou jednotlivé moduly objemné, nebo dlouhé. Proto je dobré myslet na to, kudy se budou moduly dopravovat na místo kde mají být. Nejčastější případy které řešíme jsou, že modul neprojde dveřmi, protože je malá šířka zárubní dveří ( méně než 80cm - většina modulů sedacích souprav je v rozměrech 80 - 110cm), nebo velmi úzká a točitá schodiště. Pokud máte jeden z těchto případů, zkuste si promyslet alternativní "trasu". Pokud je dané místo v přízemí, lze řešit například dopravu modulů oknem. Lze si i někdy pomoci odmontováním podhlavníků sedačky.

 

 POZOR: Mějte prosím na paměti, že výroba závisí na dovávce materiálů a komponentů od našich dodavatelů (dřevo, kůže, výplňové materiály,..). Vše je potřebné

POZOR: Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s COVID - 19 si vyhrazujeme právo měnit termín dodání v případě pozastavení výroby z důvodu zpoždění dodávek materiálů jako jsou např. dřevo, kůže, výplňové materiály, či jiné komponenty, potřebné k dohotovení daného zboží. V takovém případě Vás budeme včas informovat.